18 Yıllık Kurumsal Tecrübe

Şirketlere Değer Katmak İçin Çıktığımız Yolda, İnovasyonun İzinde Yolumuza Devam Ediyoruz.
Hakkımızda

Misyonumuz : İşletmelere Değer Yaratmak, İş Süreçlerini Kolaylaştırmak

Ada İnnova Teknoloji kurulduğundan beri , her sektörden işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten inovasyon ve teknoloji firmasıdır. Kurucularımız İş yaşamında çeşitli ERP Üreticileri , Yazılım ve Teknoloji üreticilerinde (Logo Yazılım ,Dia Yazılım, Sempa Bilgi İşlem, Turkcell Superonline) kazandıkları deneyim ile özellikle Erp Yazılımları ve diğer iş çözümlerinde, her sektörde yaşanılan problemlere basit, sade, düşük maliyetli ve anlaşılır ara yüzlerle tasarlanmış yazılımlarla çözümler sunmakta ve bu desteğimizle müşterilerimizin global ve yerel koşullarında başarılarını arttırmaya yardımcı olmaktayız. Çözüm odaklı çalışma anlayışımız ve sektörde edindiğimiz proje deneyimimiz en önemli rekabet gücümüzdür.

Kurumsal Yazılım İhtiyaçlarınız ve Erp Danışmanlık, Destek Hizmetleri İçin Bütçe Dostu Çözümler Sunarız.

Vizyonumuz : Yenilikçi çözümler sunarak işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunu desteklemektir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlarla yakın bir işbirliği içinde çalışmak ve en son teknolojik trendleri takip etmek, vizyonumuzun temel unsurlarını oluşturur. Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek, yazılım ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye ve iyileştirmeye odaklanıyoruz. Ülke ekonomisine ,İstihdama katkı sağlamanın yanında, sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek, enerji verimliliği, atık azaltma ve çevresel etkileri azaltma gibi alanlarda sürekli olarak iyileştirmeler yapmayı taahhüt ediyoruz.

Tüm İş Süreçleriniz İçin Müşteri Memnuniyeti ilkesi ve Çeviklik  ile Şirketlere Hizmet Vermekteyiz.

Ada İnnova Yazılım

Neden Ada İnnova Teknoloji

Ada İnnova Teknoloji, uzman iş ortaklıkları ile müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına bütçe dostu çözümler ile cevap veriyor.  Sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle İnovatif Teknoloji ürünleri için Proje, Lisans, Eğitim, Destek, Entegrasyon, Raporlama ve ihtiyaca özel yazılım konularında müşterilerine değer, hız ve verimlilik katan, sektöründe rekabet edebilme avantajı sağlayan teknolojik çözümler sunmaktadır.

18 Yıllık tecrübe ile müşteri çalışma modeli, davranış ve alışkınlıkları analiz edilerek, gerek şirket yöneticileri gerekse son kullanıcı ihtiyaçlarına sürdürülebilir inovatif çözümler sunuyoruz.

Proje Yönetimi & Uzman Ekipler

Dia Bulut Erp Deneyimi

40 Farklı Sektör Deneyimi

Özel Yazılım Geliştirme

image
286
Başarı ile Tamamlanan Toplam Projemiz.
image
1845 +
Ürünlerimizi Kullanan Mutlu Kullanıcılarımız.
image
18 +
Yıl Proje ve Danışmanlık Deneyimi.
image
7 +
7 Ayrı Yurt Dışı Şirketine Yazılım ve Hizmet İhracatı.
home1 testimonials 768x675 1
image

Daha önce farklı bir Erp yazılımı kullanıyorduk, bir çok farklı işimiz için ayrı ayrı programlara veri girmemiz gerekiyordu, Dia Yazılım’a geçtik ve artık tek bir Bulut Erp üzerinden tüm iş uygulamalarımıza erişebiliyoruz, özellikle personeller için büyük avantaj ve kolaylık oldu, işlerimiz %85 oranında hızlandı.

dia yazlım erp destek
Nillse Mobilya
Muhasebe Müdürü
image

Ada İnnova Teknoloji ile birlikte gerçekleştirdiğimiz RF ID Depo yönetim sistemi projemizde, yedek parça ambar deposu ve mamul depo olmak üzere SAP ile entegre olarak tüm ürün giriş çıkış hareketlerimiz insandan bağımsız ve hatasız olarak gerçekleşmekte. Bu sayede işçilik ve operasyon maliyetlerinden tasarruf sağlandı.

dia yazlım erp destek
Prysmian Grup
Lojistik Yöneticisi
image

Ada İnnova Teknoloji tarafından geliştirilen ”Ekip Performans Sistemi” sayesinde çalışan verimliliğimiz arttı, müşteri memnuniyet oranlarımızda ölçülebilir bir iyileşme sağlandı. Hibrit çalışma yapan arkadaşlarımızın performans değerlendirmelerini kolay bir şekilde yapabilmenin avantajını yaşadık.

dia yazlım erp destek
Kleidco
İnsan Kaynakları Uzmanı
image

Çalışkan ve özverili ekip, inanılmaz bilgi birikimi ve deneyimleri var. Dia yazılım ilgili bir destek ihtiyacınız olursa başka bir firma aramaya gerek yok. Doğru yer Ada İnnova Teknoloji. Şirket olarak bir ÇOK işimizi çok kolay yöntemlerle çözdüler. Özetle şirketinizin tüm yazılım işleri emin ellerde ve güvende.

dia yazlım erp destek
Serkon Endüstriyel
Şirket Ortağı