Dia Yazılım Kampanyalar

Dia Yazılım Bulut Erp Kampanyalarını takip edin, Avantajlı Fiyatlarla Bulut Erp'ye Geçin
dialogo
Dia Yazılım Bulut Erp
Dia Bulut Erp Satış ve Destek

Dia Yazılım Kampanyalar

Muhasebe, Stok, Finans, Banka, Çek, Senet, Personel, Bordro, Demirbaş, Sabit Kıymetler, Teknik Servis Hizmet Yönetimi, E-Ticaret, B2B, B2C, E-Devlet, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, CRM, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Otel ve Restoran Yönetimi, Gelişmiş ve Basit Üretim gibi modülleri için anlık, aylık ve yıllık Dia Yazılım  Destek danışmanlık hizmetleri ile şirketinizi kolayca yönetin ve raporlayın.

image
582
Aylık telefon ve uzak bağlantı ile verilen destek hizmetlerimiz.
image
286 +
Dia Bulut Erp Yazılımı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimiz.

Dia Yazılım Destek

Dia Bulut Erp, Avantajlı Fiyatlar İle Şirketlerin Yanında

image

Dia Destek Kampanyası

Telefon destek hizmetimiz, sizlerden gelen telefonla çözülecek konuları ve sorularınızı, uzman sertifikalı ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde cevaplandırılır ve destek sağlanır. %30 indirimli fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

image

Logo'dan Dia Bulut Erp'ye Geçiş

Çoğu müşterimizin genelde Logo yazılımdan, Dia yazılıma geçtiği gerçeği göz önünde bulundurularak, Logo Yazılım'dan Dia Yazılım'a Geçişlerde Özel %20 İndirim uygulanmaktadır. Avantajlı geçiş fiyatları için mutlaka bize danışın

image

E-Dönüşüm Çözümleri %15 İndirimli!

E-Fatura, E-İrsaliye ve E-Defterlerinizi kolayca oluşturmak, kaydetmek, saklamak ve göndermek için; Şimdi DİA’ya Geçmenin Tam Zamanı!E-Fatura, E-İrsaliye ve E-Defter Temmuz Ayına Özel %15 İndirimli!

image

Temmuz’da DİA e-Otel Paketlerinde %15 İndirim Fırsatları!

Otel Yönetiminizi DİA ile Dijitalleştirin İşinize Hız, Verimlilik ve Özgürlük Katın! Tek Bir Sistem Üzerinden Tüm İşlemlerinizi Hızlıca Yapın! – Tüm otel operasyonlarınızı hızlı yönetin, otelinize gelen misafirlerinizin; en son ne zaman geldiğini, kaç defa geldiğini, hangi odalarda kaldığını anlık kontrol edin.

image

DİA’dan Avantajlı Dijitale Giriş Paketleri!

Temmuz Ayına Özel Net %15 İndirim! Tek ekrandan tüm muhasebe, stok ve e-fatura işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için;Şimdi DİA’ya Geçmenin Tam Zamanı!Yeni e-Dönüşüm Paketleri Temmuz Ayına Özel %15 İndirimli!DİA Dijital Dönüşüm Paketleri ile; Zamandan ve baskı, kargo, mutabakat, arşivleme gibi maliyetlerinizden tasarruf eder, Operasyonel süreçlerinizi hızlandırır, Cari bakiyelerinize anlık ulaşabilirsiniz.

image

3 Ay İçinde Kurulan İşletmeniz İçin Tüm DİA Çözümleri Temmuz’da Net %15 İndirimli. Son 3 ay içinde şirketini kuran girişimciler,Yeni bir şirket kurmanın zorluklarını aşmanız için DİA’dan büyük destek!DİA’nın sunduğu tüm çözümler, size özel olarak yüzde 15 indirimli!Kampanyadan hemen faydalanmak için iletişim formu doldurun, sizi arayalım!

Dia Bulut Erp Destek ve Eğitim Hizmetleri

Profesyonel Ekip & Uzman Desteği

DİA destek ve eğitim hizmetimiz ile DİA Standart, DİA Enterprise, DİA Mobil, DİA E-Ticaret, DİA Horeca ve diğer tüm DİA muhasebe programlarında ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde çözülmektedir. DİA YAZILIMDA ortaya çıkan beklentileriniz dia kullanıcılarının yetkili DİA bayisine danışması gerekmektedir. Her işletmenin farklı kullanım alışkanlıkları olduğu için destek hizmeti bu noktada büyük önem taşır. İhtiyaç ve destek taleplerinize Çözüm odaklı ve çevik yaklaşımla DİA Yazılım Yetkili İş Ortağı olan Ada İnnova Teknoloji , tamamı sertifikalı profesyonel ekibimizle daima yanınızda!

  • Profesyonel Sertifikalı Ekip
  • Bütçe Dostu Hizmetler
  • 18 Yıllık Sektörel Deneyim
  • 28 Farklı Sektör Deneyimi
  • 286 Başarılı Proje
  • 1845 Mutlu Kullanıcı
Dia Yazılım Bayileri