Başakşehir Dia Yazılım Bayisi

DİA Yazılım, 2004 yılından bu yana tamamen bulut altyapısı ile Bulut ERP Yazılımlarını müşterilerine ulaştıran bir liderdir. Başlangıçta doğrudan müşterilere hizmet veren DİA, 2010-2015 yılları arasında hızlı bir şekilde bayi ağı oluşturarak, bu dönemden itibaren müşterilerine yalnızca bayileri aracılığıyla hizmet sunmaya odaklanmıştır.

Türkiye genelinde 300’e yakın bayi ile işbirliği yaparak, DİA Yazılım, bayilerini kapsamlı eğitimlere tabi tutarak kendi alanlarında sertifikalandırmaktadır. Muhasebe Yönetimi, Finans Yönetimi, Stok Depo ve Envanter Yönetimi, Personel ve Bordro Yönetimi, Üretim Yönetimi, Teknik Servis, Otel ve Restoran Yönetimi gibi konularda uzmanlaşmış her bayi, özel eğitimler ve sınavlardan geçmektedir. Bu eğitimler aracılığıyla, DİA Yazılım Bayileri, müşterilere sundukları hizmetin kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

DİA, müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak dikey çözümler geliştiren Çözüm Ortaklarına da sahiptir. DİA Yazılım Çözüm Ortakları, entegre çözümler üreterek, ticari yazılım bayilerinin müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunabilmesi için zengin bir çözüm kütüphanesi oluşturmaktadır. Bu sayede, DİA Yazılım, sektördeki öncü rolünü sürdürmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma misyonunu sürdürmektedir. Dia Yazılım 12 Kasım 2004 Yılında kurulan Dia Yazılım bu günlerde 19. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

image
320 +
Türkiye genelinde hizmet veren dia yazılım bayisi
image
81
İlde yazılım bayisi bulunmaktadır
image
30 +
Farklı dia yazlım modülünde uzmanlık
Uzmanlık Ve Deneyim

Dia Bulut Erp

Uygulama ve Geliştirme

İş Süreçlerinize Uygun Çözümleri Hayata Geçiririz

Dia Yazılım Danışmanlık

İhtiyacınız olanı değil, daha fazlasınızı size aktararak Profesyonel Danışmanlık Sunarız.

En İyi Erp Deneyimi

18 Yıllık Erp Deneyimi

Kurucumuz ve ekibimiz 18 yıllık sektör deneyimine sahip uzman ekipten oluşmaktadır.

Dia Yazılım Destek Hizmetleri

Daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerimize kusursuz destek hizmeti sunmak ilk hedefimizdir.

Dia Yazılım Eğitim Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz veya almayı planladığınız Dia Bulut Erp ürünlerini en verimli kullanabilmeniz için uzman eğitim kadromuz ile yanınızdayız.

Başakşehir, İstanbul, Ankara, Bursa, Sakarya ve Türkiye Geneli Hizmet Ağı ile Dia Yazılım Bayisi

Tüm Türkiye'de DİA YAZILIM PROJELERİ

Ada İnnova Teknoloji; Başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, Sakarya, İzmir, Gebze ,İzmit, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Lüleburgaz, Balıkesir, Kırklareli, Sivas, Trabzon, Çerkezköy, Denizli, Gaziantep, Şırnak, Batman, Bolu, Kayseri, Kütahya, Antalya, Denizli, Adana, Mersin, Manisa, Yalova, Konya, Sivas, Samsun, Giresun, Zonguldak, Eskişehir, Kahramanmaraş, Düzce, Çanakkale Şanlıurfa ve Diyarbakır’a kadar uzanan geniş hizmet ağı ile müşterilerine DİA YAZILIM BAYİSİ Olarak hizmet vermektedir.

Başlıca Ürün Gurupları;

 • Dia E Fatura
 • Dia Mobil Saha Satış
 • Dia Mağaza Yönetimi
 • Dia Crm Programı
 • Dia Restoran Programı
 • Dia Otel Yönetimi
 • Dia Üretim Yönetimi
 • Dia Servis Yönetimi
 • Dia Bordro ve Personel Yönetimi
 • Dia Depo Yönetimi

Dia Bulut Erp ürünleri için destek, eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri uzman dia yazılım sertifikalı ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca kolay ön muhasebe programı ile küçük işletmelere uygun bütçelerle hizmet vermekteyiz.

Dia Bulut Erp
Dia Yazılım Destek Hattı
Dia Yazılım Destek Hattı

Dia Yazılım Destek Hattı

Başakşehir Dia Yazılım Bayisi tarafından bir çok iş süreciniz için destek hattımızdan bilgi ve destek alabilir dilerseniz eğitimlere katılabilirsiniz.

 • Kolay Bulut Erp Programı
 • Kolay Muhasebe Programı
 • Dia Mobil Erp 
 • Dia Yazılım Çağrı Merkezi
 • En İyi Bulut Erp Programı
 • Kolay ve Kullanıcı Dostu Arayüz.

Dia Yazılım’ın geniş bayi ağı, müşterilere üstün yazılım çözümleri sunma fırsatı sağlar. Dia Yazılım bayileri, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak üzere eğitimli ve uzman bir kadroya sahiptir. Bu bayiler, Dia Yazılım’ın güçlü ve kullanıcı dostu ürün portföyünü müşterilere sunarak, işletmelerin verimliliğini artırmalarına yardımcı olur. İster ERP, ister CRM gibi çeşitli yazılım çözümleri olsun, Dia Yazılım bayileri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işletmelerin dijital dönüşüm sürecini destekler. Dia Yazılım bayi ağı, müşterilere yerel destek ve çözüm odaklı hizmet sunma avantajıyla iş ortaklarına değerli bir deneyim sunar, Ada innova teknoloji olarak istanbul ve tüm Türkiye genelinde satış, destek, eğitim ve proje hizmetleri vermekteyiz.

Dia Bulut Erp Geniş Fonksiyonlar ile Müşterilerine Hizmet Sunar

Dia Muhasebe Programı

Dijital Dönüşümle Rekabetin Önüne Geçin, Fark Yaratın

image

Dia Depo Yönetimi

DİA Yazılım çözümlerinde stok ve depo yönetiminizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızı ve depolarınızı tam anlamıyla kontrol altına alan stok ve depo yönetimi ile etkin bir stok depo sayımı ve kontrolü sağlarsınız.

image

Dia Genel Muhasebe

DİA Yazılım ürünleri ile muhasebe yönetimlerinizi sorunsuz ve masrafsız şekilde tek sistem üzerinden kolay ve hızlı yönetebilirsiniz. Finansal planlarınızı hazırlayarak gelir – gider tablolarınızı takip edebilmeniz.

image

Dia Ön Muhasebe

Ön muhasebe, satış, satın alma, finans, stok gibi tüm iş süreçlerinizi online olarak takip edebileceğiniz en hızlı ve pratik iş çözümüdür. İyi hizmet vermek ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen firmalar için bütçe dostu bir ERP Çözümüdür.

image

Teknik Servis Yönetimi

Teknik Servis Hizmetleri alanında faaliyet gösteren her şirket için, satış, onarım parça değişimi ve bakım gibi iş süreçlerine özel geliştirilmiş, DİA teknik servis modülü ile tüm teknik servis işlemlerinizi seri/lot varyant bazlı takip edebilirsiniz.

image

Dia Restoran Yönetimi

DİA restoran programı ile restoran işletmelere teknolojik çözümler sunmaktadır. Salon – masa yönetimi, self servis, paket servis, garson takibi, adisyon bölme, mobil satış, rapor modülleri ile restoran ve kafelerin işlerini hızlandırır.

image

Dia Finans Yönetimi

DİA Yazılım, sizlere Hesap Yönetimi alanında da ayrıcalıklı çözümler sunuyor. Şube yönetimlerinizi tek bir hesap üzerinden online olarak gerçekleştirebilirken cari hesaplarınızı da kontrol altına alacaksınız.

image

Dia CRM

DİA CRM programları ile müşterilerinizi yakından tanıyın kurumsal bir hafıza oluşturun. Dia Crm ile teklifleri takip ederek, müşteri ilişkilerinde sorunsuz bir yönetim anlayışı ile mutlu müşteriler yaratın.

image

Dia Otel Yönetimi

İster tek, ister birden fazla otelinizi DİA’nın otel yönetim sistemi ile yönetmek mümkün. Otel yönetimi ile tüm otel işletme süreçlerinizi bulut teknolojisi ile online olarak hızlı hatasız bir şekilde yönetirsiniz

image

Dia Mağaza Yönetimi

Dia Mağaza ve Perakende çözümü ile, Hızlı Satış, Market, Perakende, Mağazacılık sektöründe dijital dönüşüm çözümleri sunmaktadır. Hangi alanda mağaza işletiyorsanız Dia Yazılım size yeter.

image

Dia E-Fatura Çözümleri

Dia Yazılım e-çözümler ile tüm E Belge çözümleriniz Dia Yazılım güvencesinde saklanır ve yedeklenir. DİA muhasebe sistemleri ile entegre, ve kolay kullanılır. Dia bütçe dostu çözümler sunar.

image

Dia İş Akış Yönetimi

DİA Süreç Yönetimi modülüyle işletmeler, iş süreçlerinin takibini kolaylıkla sağlarken, şirket içi iş akış planı oluşturarak, uçtan uca takip edilebilir bir mobil kullanım imkanı da olan bir sistem sunuyor.

image

Görev & Anket Yönetimi

DİA yazılım bünyesinde tanımlanan kullanıcılarınıza görevler atayabilir göre takip etmelerini sağlayabilir siniz. Ayrıca anket modülü şirket içi ve dışı anketler düzenleyebilirsiniz. Görev ve anketleri takip edebilirsiniz.

image

Dia Bulut Erp ile tüm personel işlemlerinizi, maaş bordro düzenlemelerini, işe giriş çıkış bildirgelerini, izin yönetimlerini başka bir uygulamaya girmeden tek ekrandan yönetebilirsiniz.

image

Dia B2B & B2C

DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA çözümüdür.

image

İş Zekası Ve Raporlama

Şirketinizdeki tüm karar desteği gerektiren satış, satın alma, tedarik planlama, üretim planlama, hedef durumu gibi her sürecini kapsayan onlarca raporlama ihtiyacınıza çözüm üretir.

Bir yanıt yazın